Konečně! Zítřek bude boží! ♥

Ahoj, KONEČNĚ! Konečně zítra pojedu k té blogerce! A k jaké?? No přeci k ○Lagoona○Blue○ (ke Kačce)! ♥
Z blogu mh-moje-monsterky.blog.cz!
Strašně moc se těším :))* Poprvý se uvidímě naživo! Bude to zážitek na celý můj život, a jsem strašně moc ráda že jsem Kačku poznala... :))
Budeme fotit naše monsterky, i my se budeme spolu fotit, hrát si s monsterkama, smát se, dělat kraviny, půjdem na koupák, do cukrárny.. no prostě jsme BFF! :))
Ke Kačce si beru všechny moje monsterky xDD budeme fotit MH dvojčata... jako třeba 2 Nefery, protože i Kačka má Neferu :))
Bude to obrovská sranda a já se tak děsně těším ani nevíte jak lidičky zlatý! :)))
U Kačky budu na 5 dní... :)) Díky skypu jsme se tak s Kačkou sblížily! :DD :))
Samozřejmě ze všech fotek uděláme jedno velké video :* ♥
A Kačka už mi koupila MH časák, tak mi ho zítra dá a já jí ho zaplatím. Toho si budu vážit nejvíce, protože bude od ní. :)*
Jinak zítra vyrážím už v 9 ráno! Juhůůů!
Ke konci tohoto článku chci říct Kačce že jí mám strašně moc ráda, a děkuji jí že jsem měla tu možnost ji poznat. :)* Je to moje nejlepší kamarádka a blogová sestřička, a na tom se nic nezmění... ♥:) A její blog zbožňuji :) A hlavní je, že jsem se vždycky na ni mohla spolehnout a mám k ní velkou důvěru!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!