Loučení ;(
Ahoj, tak už jsem od Kačky doma... je mi špatně :((
To loučení bylo hrozné ;((
Ale brzy pojede Kačka ke mě... ale stejně je mi děsně smutno..
Po půlnoci jsme přibližně hodinu probrečely. :(( A když si pro mě táta přijel tak zase... ;(( Ach jo..
A zase jsem sama... nejsem s mojí nejlepší kamarádkou Kačkou ;(
Jinak byl to nejlepší týden za můj život... :))*
Škoda že nejde vrátit čas :((
Jsou to nádherné vzpomínky.. :)* Už se moc těším až bude Kačka u mě ♥
Kačka je nejlepší holka na světě, a pokud ji někdy někdo ublíží, tak si mě nepřejte!! :PP :DD
Mám zvlášní zájmy a nedoporučuji aby si se mnou někdo zahrával... a hlavně né s Kačkou, protože je to moje zlatíčko!♥
Jinak jsme si obě založily blogy o Ever After High... :DD Tak pokud by jste byli tak hodní a navštívili můj blog o EAH:
Kačí děkuji za ty nádherné zážitky. :)
Nádherná písnička, kterou jsme s Kačulkou poslouchaly. :)♥
Komentáře
Okomentovat