Moje panenka Draculaura Basic venku

Ahoj, dneska jsem si vzala svoji Draculauru Basic a nafotila s ní venku několik fotek. :)
Snad se budou líbit!











Líbily se vám fotky? A která nejvíc?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!