Už jsem doma!
Ahojky! Tak jsem doma z dovči! Bylo to tam super! Pro informaci.. byla jsem o5 na Máchově jezeře... :DD
Pořád jsem se koupala, jezdila na skluzavkách do vody, ležela na pláži, fotila MH atd. :DD
Našla jsem si tam také plno nových kamarádek a kamarádů. :DD Tak jsme blbli.. hráli stolní tenis atd. :DD
Nafotila jsem pár fotek monsterek.. neměla jsem na to čas no... :DD zítra vám je sem dám!
Dneska vám sem dám ještě video, jak jsem byla u Kačky... :))
Koupila jsem si tam i puzzle MH.. schools out :) A pak sukni, klobouk, osušku a další kravinky... :DD
A taky jsem pořád jezdila na lodích.. :DD miluju to.. :D
No prostě jsem si to užila :))... a nejlepší je že v neděli je u nás pouť a sjede se k nám příbuzenstvo.. :D a taky v brzké době ke mě pojede Kačka (○Lagoona○Blue○) :)) Těšing!
Tak jo mějte se!
Vaše Neferča
Komentáře
Okomentovat