Včerejšek 29. 7. 2013 a Dnešek 30. 7. 2013
Ahooj!
Včera jsme vám články nemohly napsat, protože byla mega bouřka a ještě k tomu vypadla elektřina. :/
Tak vám dneska napíšem o včerejšku i o dnešku.
Včera jsme vstaly, a už jsme nesnídaly a rovnou si udělaly ten slavnej oběd.... špagety! :DD
Nakonec dopadly dobře!! :)) Povedly se, to je ale štěstí xDD
A pak jsme skypovaly s Venďou z blogu vsechnomozneobarbie.blog.cz a s její sestrou. :D No sranda byla!
Pak jsme měly jet ještě na ten člun, ale bohužel se prorazil. :/// Tak nic no...
Tak jsme místo toho fotily chvíli naše MH :DD A pak začalo bouřit, tak jsme šly raději domů a šly k noťasu, který jsme musely po krátké době vypojit ze zásuvky. Začalo opravdu šíleně pršet a taky šíleně bouřit. Bylo to hrozné!!
Tak jsme hrály společenské hry. Pak vypadla elektrika. Bylo to děsné! Tak jsme si zaply notebook, protože jde bez elektřiny, když je nabitý. A hrály jsme PC hru W.I.T.C.H. :D Ta nás pak přestala bavit, a ještě k tomu jsme se začaly pěkně bát. Byla tma jak v pytli a venku se čerti ženili. :DD
Měly jsme rozsvícenou baterku, a měly jsme strašně nepříjemný pocit.
Tak jsme šly raději spát, a usnuly jsme. Ale bylo divné že jsme se obě vzbudily přesně v 00:00!!!
Ale už normálně elektřina šla a i bouřka nebyla. Tak jsme šly na noťas a byly na něm snad do 7 hodin ráno. :DD
Potom Kačka usnula, a já dělala různý kraviny na notebooku a psala si s Venďou. :D
Když Kačka vstala, nasnídaly jsme se, a šly si vařit česnekovou polévku. :D Taky dopadla poměrně dobře. :D
A potom jsme šly opět skypovat s Venďou... byla legrace... xDD
Potom jsme si vzaly některé MH a šly je fotit do koupelny. :DD
Fotky se vcelku povedly, a uvidíte je ve videu.
Pak přišla moje mamka z práce, a my šly ven nafotit nějaké společné fotky. :D A různě jsme blbly!
Houpaly jsme se na houpačce, a chytaly u toho výtlemy. :DDD
Pak jsme ještě skypovaly s Venďou a já ji ukazovala různé moje MH panenky.
Pak jsme šly ještě ven. :D A po chvíli jsme se šly koukat na Doktory z Počátků, u kterých jsme se dusily smíchy.
Byl to povedený díl!!!
A když to skončilo, tak jsme šly na noťas a jsme na něm až do teď. :D
Bohužel zítřek bude náš poslední den! ://
Ale nesmutněte, jak se vrátí Kačka z dovolené (10. - 17.7. 2013) POJEDU OPĚT K NÍ! :*
Jsme tak monstrozně šťastné... ♥♥
A táta nám řekl, že mě ke Kačce KDYKOLIV doveze!!!!! :O ♥
A moc nás hřeje u srdce věta, kterou nám můj táta dnes večer řekl:
Komentáře
Okomentovat