Video - U Kačky (○Lagoona○Blue○)

Ahoj, tákže je tu nový článek a s ním slíbené video s fotkama, které jsme fotily s Kačkou (○Lagoona○Blue○)
Video mi dalo opravdu velkou práci, a trvá přes 16 minut, tak bych byla ráda kdyby alespoň ho někdo dokoukal dokonce. :)
Video jsem dělala přes 3 hodiny, ale za tu dřinu a námahu to opravdu stálo. :)
Ale nejhorší bylo nahrávání toho videa na youtube... nahrávalo se to nějak 6 hodin.. myslela jsem že mě klepne.. :DD
Tak snad se bude líbit, a pokud ne, nevadí... :)
Ale myslím si že je to nejlepší video, které jsem kdy vyrobila. :D
Tak běžte zhlédnout alespoň kousek. ;) Ale byla bych nejraději, kdyby jste ho zhlédli celé, protože mi dalo opravdu velkou práci.. :) Kačka taky vyráběla video, ta ho dá teprve na blog. ;) A děkuji za odběry že mi dáváte, jen pokračujte... :)*♥

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!