Dnešek 1. 8. 2013
Čaukoo! :DD
Dneska bude trochu kratší článek, protože jsme dneska nic moc nedělaly... :D
Vstávaly jsme ve 12:30 a hnedka jsme se šly naobědvat. :D
Po obědě, si Kačka zapla počítač a já svůj notebook a šly jsme na skype.. :)
Skypovaly jsme s různýma blogerkama a byla to zábava... ;)
Jinak jsme celý den seděly na počítači, nic víc napsat ani nejde... :D
Dělaly jsme ještě pár objednávek grafiky.. :DD
A ještě jsme se koukaly na Doktory z Počátků, u kterých jsme se smály :D
Pro dnešek je to vše, je to opravdu krátký článek, ale zítra bude rozhodně delší, protože jedeme do pizzerie a na koupák. :) Tak pá!
Komentáře
Okomentovat