Dnešek 2. 8. 2013

Ahojky!
Opět vám píšu o dnešku... ;)
Dneska jsme vstaly ve 12:15, nasnídaly jsme se a šly na kompa. :DD
A byly na skypu. ;)
Potom jsme se šly naobědvat... :)) Do pizzerky jsme nakonec nešly. :D
Když jsme se naobědvaly, Kačky táta nás dovezl opět na koupák. :) Vezl i 1Directionku, se kterou jsme stejně na koupáku nebyly. :D Jen chvilkama. :D Kačka měla na sobě plavky s Frankie Stein. :D A ještě měla s sebou osušku Monster High. :) A také jsme si tam vzaly míč. :)
S Kačkou jsme opět dělaly stojky, kotouly a různé blbiny... XD
A v jednom hlubším bazénu byla nějaká malá holčička (tak 5 let jí bylo), která byla vážně *úchylná*!
Nejdřív mě chytila za můj malíček u ruky a začala s ním kroutit a přitahovala se za něj ke mě. :D Já jsem to už nemohla vydržet jak mi s ním kroutila a musela jsem zařvat: Jááááu xDD
Tak se ona pustila, a já v mžiku chytila křeč do pravé nohy (chodidla)... :DD
V jednu chvilku jsem vůbec necítila prsty, tak jsem panikařila no... :D A ta úchylná holka ještě do toho mě začala štípat do zad... já už jsem ji měla dost tak jsem zařvala: Už mi dej pokoj! A cákla jsem na ní velký proud vody... tak mě konečně nechala.. :DD Ale pak přešla na Kačku a začala jí štípat do ruky a pak jí začala tahat za plavky, Kačka toho mě taky dost a nabrala do pusy vodu a plivla to holčičce přímo do obličeje.. tak pak už nám konečně dala pokoj! xDDD
Po nějaké chvíli mi ta křeč skončila naštěstí :))
Potom jsme si šly házet s tím míčem... tak jsme si tak chvíli házely a najednou se k nám připojil asi 3letej kluk a začal si s námi házet taky... no byla legrace xDD
Pak ho zavolala babička, tak už musel jít... :D
Pak jsme se šly najíst... :D Koupily jsme si hranolky s tatarkou a kečupem a pak 2x kofolu. ;)
No a pak jsme dělaly různý kraviny a tak... :D Když byla malá doba před zavírací dobou, hledaly jsme místo kde se převlíct... no nebyla to žádná hračka, pěkně dlouho nám to trvalo než jsme něco našly xDD A zase jsme se převlíkly na tom místě na strmém kopečku za smrky a borovicemi :DD Tak dobrý no xDD
Pak jsme si ještě daly párky v rohlíku. xDD A potom jsme jely domů. :) Když jsme přijely, tak já a Kačka jsme si šly natrhat nějaké kukuřice... a udělaly jsme na kraji pole fakt velkej bordel... :DD No samý listy od kukuřice poházený .. no děs.. a to jsme natrhaly jen 8 kukuřic xDD A ještě jsme utrhly asi 2 celé klasy... :D A já jeden vzala a takový: Jsem kukuřicová socha svobody xDD :DD No nemohly jsme z toho... :DD
Pak jsme šly teda ke Kačce domů, a usedly na počítač, na kterém jsme až do teď. :)
Byl to vážně bezvadný a zábavný den. ;) Loučím se s vámi! Vaše Neferča..

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!