Dnešek 22. 8. 2013
Čauko. :) Dnešek byl supr den. :)*
Když jsme vstaly bylo 13.40. :D Njn zase jsme dlouho ponocovaly. :D
Když jsme vstaly, převlékly jsme se a šly se naobědvat. :D Měly jsme cuketovou polévku a omeletu. ;)
Pak jsme šly na na kompa. :D
Chvíli jsme na něm byly a pak nás Kačky taťka dovezl do města. :)
Šly jsme hnedka do cukrárny a koupily si kopečkovou zmrzku. :D Moc nám chutnala. ;) Já měla meruňkovou a s vlašským ořechem a Kačka měla čokoládovou a pistáciovou. :)
Pořád na nás koukaly takový malý holky, tak jsme se musely smát. :D
Pak jsme šly spolu do knihkupectví. :) Cestou do knihkupectví jsme potkaly pána v šedivém obleku, který celou cestu prděl jak o závodl. xDDD Chytaly jsme výtlemy. :D Pak jsme se tedy konečně dostaly do toho knihkupectví. :D
No řeknu vám... měli tam hafoooo knížek MH!
Nakonec Kačka si koupila 1 MH knížku a já 2! :D Obě jsme si koupily knížku Monster Párty a já si ještě koupila knížku Ghůlmošky navždy. :) Fotky najdete pod článkem. :) Opravdu ty knížky jsou monstr boží! :)
A pak jsme dostaly žízeň, tak jsme si šly koupit do Tesca pití. :D
Jenže byl problem ten, že to pití vůbec nešlo načít!! Byla tak strašně utáhlý...!
S Kačkou máme na ruce puchýře z toho jak jsme to pití načínaly...
Nejdřív jsme ho zkoušely načít o lavičku. xDDD Nevyšlo to! A pak jsme ho nakonec otevřely tričkem. :DDDD
Tak super no... :D Sedřený ruce máme jak něco.. ale neřešte xDD
Když jsme došly ke Kačce domů, tak jsme se hned pochlubily s novýma knížkama. :D
Pak jsem já šla na můj notebook a Kačka na svůj počítač. :D Skypovaly jsme, hrály online hry atd. :D Zkrátka jsem se monstrozně bavily. :DD
Jsme tu až do téhle chvíle. :D Za chvíli jdeme vyfotit noční momentky s našima MH. :D
Těch fotek (noční momentky) je vážně dost. :D
Tak to by bylo vše, mějte se!
A tady fotky našich knížek. :)
Komentáře
Okomentovat