Dnešek 3. 8. 2013

Ahoj!! :) Tak zase článek o dnešku xDD
Ráno jsme vstaly ve 13:15! ;) Hnedka jsme dostaly oběd. :)
Pak jsme si vlezly na počítač, a po nějaké chvíli jsme jely na koupák. ;)
Bylo to tam supr.. ;) opět jsme dělaly stojky a kotouly.. :DD
A dneska jsme hlavně plavaly pod vodou ;)
A fakovaly jsme lidi pod vodou xDD
A dělaly jsme kraviny s míčem. :DD
Po nějaké době jsme se šly najíst, Kačka si dala Langoš a já si dala Hranolky s tatarkou. XDD A obě Kofolu. :D
Pak jsme fotily ještě nějaké společné fotky, a poblíž nás seděla nějaká trapná parta. A ten jeden kluk se nám smál, že se fotíme... a ptal se nás jestli máme facebook -_-! Tak jsme ho vyfakovaly! V jednu chvíli jsem měla na něj takovou zlost že bych na něm vylila zbytek mé kofoly, ale radši jsem to neudělala a štvala na něho. :P
Pak jsme šly nazpátek do bazénu a cákaly jsme nenápadně na lidi vodu. xDD No sranda!
Když byla půlhodina před zavírací dobou, tak jsme se šly s Kačkou zas převléct... :DD
A zas za volejbalovým hřištěm.. xDD A kdyby se někdo ptal proč pořád vyhledáváme místa kde se převléct, tak já vám to řeknu! Protože ty převlékárny tam, jsou nonstop obsazený až do zavíračky.. a taky jsou děsně špinavý.. :XX
Potom si pro nás přijel Kačky taťka a jely jsme domů ;) Ještě jsme se cestou stavili na benzínce, a koupily jsme si Kávové nanuky s hořkou čokoládou... :D A pak když jsme přijely domů, usedly na počítač a jsme tu až do teď ;) Já jsem ještě dělala design pro jednu holčinu, která si ho u mě objednala. :) Trochu mi s ním pomohla Kačka a musím uznat že se mi vcelku povedl. ;) Kačka mě naučila nové věci, jak dělat design, tak jí moc děkuju. :)
Konečně budou moje designy trochu pěkné... :) Objednávka designů je stále otevřená... tak piště objednávky, ráda vám nějaký ten design udělám, od toho je přeci objednávka designů. ;)
Tak to je vše, pá! ;)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!