Dnešek 31. 8. 2013
Čauko! Chtěla bych vám dneska napsat o dnešku... :D
Spát jsem šla ve 4 hodiny ráno. :D A ráno mě vzbudil táta v 10. :D Jeli jsme do města totiž. :D
A já si tam koupila úžasný bílý kabátek. :D Stál mě skoro 700,- Kč, ale byl prostě božíí! Já na to oblečení moc nejsem, ale nemohla jsem odolat. xDD
Pak jsme se šli najest do restaurace. xDD Jídlo bylo výborné..
Potom jsme se stavili k tetě. :D Pokecali jsme a asi po půl hodině jsme se jeli podívat na různá auta. Bratranec si chce totiž nějaké koupit a neví jaké si má vybrat a můj táta je expert na vybírání aut. xDD
No řeknu vám, ty auta byla nic moc. :D Jen 2 byla vcelku pěkná. :D Táta říkal že se asi pojedeme někdy s tim bratrancem a tetou podívat do Prahy, že v Praze mají supr auta. :) Tak se moc těším. xD
Pak jsme se vrátili, odvezli tetu s bratrancem domů a já a táta jsme jeli taky domů. Doma jsem si lehla do postele a vmžiku usnula, byla jsem děsně ospalá. :D A táta po malé chvíli jel pro mamku do práce. :)
Když byli oba dva rodiče doma, tak jsem se probudila. :D A asi po hodině jsem šla s mamkou do lesa na houby. Našly jsme plný košík! ;) Takže super.... :)
No a pak jsem šla na notebook a vyráběla design a byla na Skypu a psala si s blogerkama. :D
Tak jo, pá! :)
A co jste dneska dělali vy?
Komentáře
Okomentovat