Dnešek jsem si moc užila! :)
Ahojky, napíšu vám článek o dnešku. protože jsem si ho moooc užila. :)
Mamka byla v práci a já s taťkou jela do restaurace na oběd. :) Moc nám to chutnal!
Potom jsme se stavili k tetě, kde jsme diskutovali o všem možném. :D A pak nás napadlo že by jsme se mohli podívat do ZOO. :) Tak jsme jeli... můj bratránek nejel, protože neměl moc čas no. :D
Když jsme dojeli na místo, táta měl fakt dobrý hlášky, u kterých jsme se museli všichni smát. :D
Já a teta jsme hlavně v ZOO fotily. xDD Bylo to suprr a vypíšu vám některá zvířátka, která jsme viděli. :)
Viděli jsme: Tuleně, Tygry, Levharty, Jaguary, Surikaty, Zebry, Pštrosy, Hrocha, Lemury, Opice, Kozy, Žirafy, Plameňáky, Papoušky, Klokany, Lenochody, Pelikány, Masožravé ryby, Žáby, Poníky, Medvěda a dalšíí.. no bylo jich strašně moc. xDD Táta opět měl u některých zvířat fakt vtipné hlášky. :D
Také jsme si tam dali lahodnou zmrzlinu. :)
V jednu chvíli nám vyžíznilo, tak jsme si šli koupit ledové čaje. :D Táta s tetou měli citronový a já broskvový. :D
Já a teta jsme si vzaly brčka a sály to pití brčkem. xDDD
Potom jsem si v jednom menším obchodě v té ZOO koupila náhrdelník s Achátem. :) Achát je kamen a podle jedné PC hry ke mě přesně sedí. xDD Má mi přinášet štěstí a má mě chránit, no to jsem zvědavá! :D
Nejvíce ze všech zvířat se mi líbili Lemuři, Tygři a Žirafy. :) Pak jsme se ještě zastavili v jednom obchodu, který byl také v té ZOO, kde prodávali věci se zvířaty. :) A co jsem si koupila? Bílého tygra. xDD Ooo jak já zbožňuji bílé tygry. :D Vím že se asi smějete, ale mě to je jedno, plyšáky už dávno nesbírám ale já prostě nemohla odolat. xDD A moje teta v tom ochodu ještě fotila ty plyšáky. xDDDDD No nemohla jsem. :D
No nic, s tetou máme hafoo fotek z té ZOO. xDD A pak jsme jeli ještě do Tesca. :)
Zrovna tam byla nějaká akce. :D Byla tam 3 výstavní auta Ferrari. :) A jedno stálo 8 milionů. :OO
Moc se mi ta auta líbila, ale bohužel je mít nikdy nebudu, leda kdybych vyhrála ve sportce. xDD
A taky tam byly holky ve žlutých plavkách a umývaly tam chlapům auta. xDDD A byla tam nafukovací skluzavka, skákací hrad a další kravinky. :D
No šli jsme do Tesca a já si tam koupila W.I.T.C.H. časopis. :) A měli tam plno MH panenek.. napíšu vám některé, kdyby to někoho zajímalo... :) MH panenky tam byly: Frankie RM, Operetta RM, Ghoulia RM, Draculaura PD, Abbey PD, Frankie Sweet 1600, Draculaura Sweet 1600, Clawdeen Sweet 1600, Howleen DC, Lagoona DC, Některé skládací a další... :)
A pak tam měli plno věcí MH :) .... Samolepky, Stolní hru atd. :)
Nic s MH jsem si dneska nekoupila. :DD Jo a ty panenky Sweet 1600 stály 999,- Kč -_-! Mooc drahý!
A mě se tam zalíbil jeden nádherný kabátek, který bych si moc přála. :D Tak asi ho dostanu k svátku. :)
Pak jsme si ještě před Tescem v jednom bufetu dali jídlo. xDD Pak jsme po tom jídle měli děsnou žízeň ale bohužel jsme neměli pití, tak jsme museli vydržet až k tetě. :D Když jsme dojeli, tak nám hnedka teta nalila pití, které jsme hned vypili. xDD
A vše jsme vyprávěli bratranci a litoval že tam nebyl. :D
A pak jsme si zas vykládali. :D A potom já a táta jsme jeli pro mámu do práce a jelo se domů. :D
Zkrátka SUPER DAY! :D
Co jste dneska dělali vy?
Ps: Zítra jedu na týden k mojí BFF Kačce (○Lagoona○Blue○)! Už se moooc těším!
Komentáře
Okomentovat