Loučení bylo těžké ;(
Ahoj, dneska jsem přijela od Kačky domů. :((
Loučení bylo opravdu těžké, nemohly jsme se spolu rozloučit, jak už jsme byly na sebe navyklé. ;//
Ale nejlepší je, že až Kačka přijede z dovolené, tak potom zase k ní pojedu! :) Takže asi 18. 8. pojedu znova ke Kačce, tak se opravdu moc těším! :)
Jinak když jsem dneska přijela domů, tak mi už dorazila moje panenka Jinafire Long! :) Už moje 23. monsterka!
Objednávala jsem si ji totiž asi před týdnem na internetu. :) A stála mě 710,- Kč! :)
Takže to vůbec hrozná cena neni, a jsem moc ráda že ji mám. Ale stejně bych radši byla s Kačkou, ale musíme to ty dva týdny bez sebe vydržet. :(((
Jinak fotky Jinafire vám sem dám asi zítra, společně s tou Frankie Picture Day. :)
Jinak taky u vás dneska byla taková bouřka? No u nás jak hrom!!! A stromy byly spadlý přes silnici :XX I elektrické dráty... no hrůůůza! Takže zase nešla elektrika -_-! Ale naštěstí už jde! :)
Tak to by bylo asi vše, mějte se!
Komentáře
Okomentovat