Poněkud divný článek...

Ahoj, dneska jsem si volala na skypu s jednou holčinou a ona mi poslala nějaký poněkud divný článek na téma panenky Monster High.
Odkaz:

Co si o tom myslíte??? Jako v něčem mají pravdu no ale prostě mě ten článek vytočil... je to taková narážka na MH!
Toto jediné mě tam potěšilo:
Tržby z prodeje produktů Monster High loni podle časopisu Ekonom celosvětově dosáhly v přepočtu téměř třiceti miliard korun.

Tolik peněz se vydělalo za Monster High!!! Páááni, opravdu jsem byla překvapená...

A ještě toto mě potěšilo, ale je to vlastně samozřejmost:
Panenky Monster High uvedl Mattel na trh v roce 2010. Okamžitě se staly hitem. A vytvořil se kolem nich celý svébytný svět.

Ale ty další věci co tam jsou... no trapnýýýýý!
Autorkou toho článku je nějaká holka...
Naštvalo mě to.. a hlavně ten nadpis!!! Prý příšery.... :XX No jasně.. říká se Příšerky MH a nééé Příšery MH!
Prostě mě ten článek připadá jak narážka na MH... no sami si to tam přečtěte!!! A byla bych ráda kdyby jste tam pak dolů do komentářů napsali nějaký komentář co podpoří Monster High... napište tam kolik vám je a kolik máte doma panenek MH a tak! Jen do nich!!! xDDD Děkuju moc.... :)¨
Nenecháme si takové články psát o MH! Sice docela mají pravdu že MH panenky jsou dost drahé, ale prostě.... nedá se jim odolat! xDD Nejde to je nesbírat, vždyť jsou tak božííííí! Njn my blogeři MH jsme na tom závislí! :D


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!