Včerejšek 18. 8. 2013 a Dnešek 19. 8. 2013

Ahojky, takže od včerejška jsem u Kačky a jdu vám článek o včerejšku a dnešku. :D
Takže když jsem včera přijela za Kačkou, tak hned jsme se přivítaly a objaly. :D Byly jsme tak rády že jsme spolu. :) Hned jsme spolu šly k ní a já si vybalila všech mých 23 Monsterek a daly jsme je do Kačky domečku pro panenky. :) A pak jsme hned chytaly výtlemy. :) :DD A fakt brutus!
A Kačka mi dala ten náramek ve stylu Abbey Bominable a ještě balení MH kapesníčků. :)*
A Kačka se mě ještě ptala jestli mi došel pohled, který mi poslala z dovolené. :) Já jsem řekla že jsem vůbec žádnou poštu nevyzvedávala a tak jsem volala rodičům domů aby se koukly do schránky jestli tam je ten pohled od Kačky a případně ho vyzvedly. :) Tak asi po čtvrt hodině mi přišla SMS: Ahoj Ájinko, pohled od Kačky máš doma.
Měly jsme obě velkou radost a POŘÁDNĚ se objaly. :)♥
Pak jsme šly na kompa. :D A s Kačkou jsme ještě fotily a vytvářely Stop Motion s její Frankie Basic. :) Jsem jí to naučila. :)
A psaly jsme si na skypu s různýma blogerkama a byla sranda. :D A vyráběly jsme designy, u kterých jsme se nasmály. :D Měly jsme pořád nějaké k tomu hlášky. :DDDDD Ale nakonec se mě i Kačce design povedl. xD
A pak jsme si různě povídaly atd. :D A spát jsme šly kolem 2 hodiny ranní. xD
A spaly jsme do půl 11. :) K snídani jsme měly Cini Minis s Kakaem a byly jsme u kompu a skypovaly jsme. :D
Ještě jsme se šly vyfotit na balkon. :D Máme jen pár fotek, aůe aspoň že nějaký. xD
Pak jsme měly výborný oběd - Špenát s bramborovými knedlíky a vejcem. :) A pak jsme šly fotit naše monsterky - Kačky: Frankie B a Clawdeen SO..... Moje: Abbey B, Cleo PD, Lagoona RM, Toralei B a Robecca B. :)
Fotily jsme je hlavně u kukuřice. :) Ale pak začala fakt mega bouřka tak jsme raději šly zpátky ke Kačce domů. :D
A koukaly jsme na Ordinaci v růžové zahradě. :D A hodně jsme se smály u reklam, některé byly vážně trapné. xDD
A ještě začal mega slejvák, takže dobrý jako. xDD A takový hromy do země byly, až jsme se bály. :D
Pak jsme zaply můj notebook, on totiž nemusí být zapojen v elektřině když je dobře nabitý. xD A šly na net, protože WiFi byla zapnutá. :) A psaly jsme si se Sany a pak s ní ještě volaly na skypu. :D Bylo to vážně super. ;)
A ona nám ještě napsala takové strašidelné historky o jejim domě a potom o domě její kámošky, až nám krev tuhla v žilách. :XX To kdyby jste věděli!!! Radši už nic no... :D
A pak už bylo po bouřce tak jsme s Kačkou chtěly její počítač zapojit do zásuvky, jenže když jsme ten kabel od počítače skoro zapojily, tak se ta zásuvka rozvítila úplně a zablejsklo se v ní... ale fakt krutě!!!! :D
Tak jsme se bály že dostaneme elektrický šok. xDD Ten kabel už v tý zásuvce zůstal, ale nebyl tam zasunutý pořádně... :D Tak jsme vzaly deštník a zkoušely to zasunout jím, jenže to nešlo. xDD Tak Kačka přinesla obrovský koště a já ho popadla, zavřela oči a tím koštětem jsem ten kabel silou tam zasunula, naštěstí jsem to zablejsknutí neviděla. :D Takže dobrý no.. xDD A také jsme se dozvěděly že Basicové MH - Draculaura, Clawdeen a Frankie se vrací do obchodů!!!!!!! A hlavně do Dráčiku a Pompa. :)) Jsem táák šťastná a určo si koupím Frankie. :) Tak to je asi vše, mějte se! :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!