Včerejšek 20. 8. 2013 a Dnešek 21. 8. 2013
Čááu. :) Dnes opět shrneme včerejšek a dnešek... ;)
Ponocovaly jsme a proto jsme vstávaly až v 14.10 :D
Měly jsme rovnou oběd - kuřecí kousky s bramborem a tatarkou (kartel). :)) Bylo to výborné. :)
Potom si Kačka zapla počítač a já svůj notebook a pařily jsme. :D Ach, ty výtlemy! xDD Kecaly jsme chvílemi takové kraviny, že jsme se prostě musely tlemit. :D
Takto jsme pařily asi do 18.20 a pak nás Kačky mamka zavolala na Ordinaci v růžové zahradě. :) Jistě, že jsme se opět tlemily. :DD Jak Ordinaci, tak reklamám. :D Až to skončilo, měly jsme večeři. :) Byla moc dobrá! :DD
Po večeři jsme šly zase k počítači a notebooku. :) Skypovaly jsme s různými blogerkami atd. :)) Bylo to super!
Až bylo po půlnoci, zjistily jsme, že byl nádherný a tajemný úplněk. :D Tak jsme rychle popadly Clawdeen Basic a School's Out a šly jsme je fotit na balkon. :) Moc nás to bavilo a bylo to tam tajemné. :D Fotky vypadají fakt dobře. ;) Budou ve videu... :D
Pak jsme se ještě chvíli smály u počítače a pak jsme si šly lehnout do postele a vzaly jsme si tam můj notebook. :))
Skypovaly jsme a ty výtlemy! :DD
Znovu jsme ponocovaly. xD Njn, nechtělo se nám spát, unavené jsme nebyly... :DD
Nakonec jsme přeci jen usly u notebooku. xDD No nepochopíte. :DDD
Když jsme vstávaly, nebylo ráno nýbrž odpoledne. :D :P
Na oběd jsme měly ovocné knedlíky s tvarohem. :)) Mňamka! :DD Moc jsme si pochutnaly.
Potom jsme zaply počítač i notebook a asi hodinu jsme na něm byly. :)) Skypovaly jsme, hrály onlinovky a chytaly výtlemy... jak jinak. xDD Jsme opravdu dobrá dvojka. :DD
Potom jsme šly do města nakoupit do Tesca. :) Koupily jsme si saláty, brambůrky, něco k pití apod. :D
Měli tam i takové samolepky MH. :)
Jelikož je nahoře takový obchod s různými věcmi a jsou tam i hračky, tak jsme se tam šly jen tak z legrace podívat jestli tam nemají něco s MH nebo případně s Witch. :DD
Nic s MH tam nebylo, ale... měli poslední VIP petsku - Alex! :O :) Když se na nás tak dívala, prostě jsme si ji musely koupit. :D Je božskáááá, moc se nám líbí. :)
Já si ještě koupila ten stejný tyrkysový lak jako má Kačka. :) Chci mít takové nehty jako má ona. :)* No, jsme monstrózně šťastné! :)*
Když jsme dorazily domů, přivítala nás Kaččina mamka. :) Vybalily jsme si věci, co jsme si nakoupily a rozbalily si z krabice naší Alex. :)
Potom jsme šly na počítač a noťas. :D Opět jsme skypovaly atd. :D
Po nějaké době nás zavolal Kačky taťka na ochutnání cuketové polévky. :)
Snědly jsme tedy cuketovou polévku a vzaly jsme si saláty s rohlíkem. :D Mňáááám!
Snědly jsme je a šly na počítač. :) A hodně se smály. :D A skypovaly... u toho byla teprve legrace! xD
A za chvíli jdeme fotit naše MH na balkon, fakt super! :) Moc se těšíme!
Tak páááá!
Naše fotka z balkonu. XDD Taková ranní fotka. :D
Komentáře
Okomentovat