Včerejšek 23. 8. 2013 a Dnešek 24. 8. 2013

Ahoj, napíšu o vám o včerejšku a o dnešku. ;)
Včera jsme s Kačkou vstaly zase pěkně dlouho, protože jsme ponocovaly. xDD
Rovnou jsme dostaly výborný oběd. :)
Pak jsme šla na svůj notebook a Kačka na svůj počítač a skypovaly jsme s blogerkama. :D
A pak jsme hrály naši nej onlinovku, u které jsme zase umíraly smíchy. :D
Ještě jsme včera nafotily plno fotek našich MH, jsou monstrozní! :D
A po půlnoci, tedy dneska jsme se dívaly na Voyo na 2 díly Doktorů z Počátků. :D No řeknu vám, my jsme málem smíchem spadly ze židle.. :D V Doktorech z Počátků jsou fááákt dobrý hlášky a scény.. já ten seriál prostě miluju a Kačka taky. :DDD Nejlepší je že přes den jsme takový klidný a v noci smíchy řvem až budíme celé sídliště a hlavně Kačky rodiče. xDD
No a když jsme ty díly dokoukaly tak jsme to všechno probraly a zase řvaly smíchy. :DDDD
Pak jsme šly ještě chvíli na skype a pak spát. :D Spát jsme šly nějak v 5 hodin ráno. xDD Mě se zdálo o Kačky fence Besince. :)* A Kačky mamka nás vzbudila v 11 hod. aby jsme si ještě sebe užily. xDD Vstaly jsme, šly se rovnou naobědvat.. měly jsme kuře s rýží, mňamka. :) A koukaly na Pevnost Boyard. :)
Ještě jsem si sbalila věci. :( Protože dneska jsem odjížděla. :( A potom mi táta volal že už se blíží tak že mám být připravená. Tak jsme se obě rozbrečely. :( ;( A pak když zavolal že už je na místě, tak jsme brečely ještě víc. :( Kačky taťka vzal moje tašky atd. a pomohl mi s nimi. :) Když jsme šly před vchod paneláku, uviděla jsem mýho taťku, bratrance a tetu. :D Byla jsem nadšená že přijeli. :) No ale to loučení bylo tak těžký! Já se držela Kačky jak klíště a Kačka zase mě! Nemohly jsme se rozloučit! :( Brečely jsme a držely jsme se pevně! Teď už nwm kdo to zavtipkoval, asi teta, ale někdo řekl vy se loučíte jak chlapi s ženskýma když ocházeli na vojnu. xD
To jsme se nemohly udržet a musely se smát. :D Ale stejně jsme se nemohly rozloučit, bylo to tak strašně těžký. :( Nakonec jsme musely no. :( Pak když už jsem byla v autě a už odjížděla tak jsem ještě Kačce poslala pusu. :* :D Za půl hodiny už jsme dojeli a ještě se stavili k tetě a pokecali. :D A teď jsem doma a stýská se mi. :(
Ještě dneska pojedu do Dráčiku a kouknu se po penenkách Basic, hlavně po Frankie Basic. :) Kéžby jí tam dneska měli a já si ji koupila!
Tak zatím! :)
♥BEST FRIENDS FOREVER♥
♥KAČKA AND ÁJA♥

Naše krásná fotečka, kterou jsme měly jako profilovku na skype. :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!