1. Školní den

Ahoj, tak já už jsem ze školy doma! :) Asi před hodinou jsem přijela. xD Do školy jsem jela na kole. :D
Byla to supr jízda, hlavně z kopce.. pustit brzdy a jet plnou rychlostí až vám dělají mžitky před očima. :D To já ráda. xDD Zatím jsem se ještě nevybourala. :D
Ráno jsem vstávala v 6 a do školy jsem přijela po půl 7. A to jsem jela ještě ktomu lesem. xDD
No tak když jsem přijela, dala jsem si kolo na stojan a šla do školy. Šatny byly zamčené tak jsem šla normal do třídy ve venkovních botech a v kšiltovce. xD A byla jsem 1. žák co vstoupil do školy. xDDDD
Zabrala jsem si lavici a taky jsem jí zabrala mýmu nejlepšímu kámošovi, který už od 7. třídy sedá za mnou a já před ním. :D Vybalila jsem si věci a šla na chodbu, ve škole nebyli ani učitelé. :DD Ale byla tam družinářka tak jsem šla za ní a kecaly jsme. :D Ona se mě ptala kam chci jít na střední, co jsem dělala o prázdninách atd. :D
Pak jsem uslyšela kluky z naší třídy jak běží po schodech a honem do třídy, tak jsem upalovala za nima. :D
Ten jeden hnedka: Ahoj Andrýýýý. :DD xDD A já: Čáááu. :D
Samozřejmě kluci hned dělali kraviny. :D Vzali křídy a močili je do vody. :D A ještě s nima házeli o tabuli. xDD Musela jsem se prostě smát. :D
Víte já se hodně bavim s klukama. xDD
No a pak už přicházeli další a další kluci a holky z naší třídy. :D Jak jsem uviděla svýho nejlepšího kamaráda hned jsem mu zamávala, byla jsem ráda že ho vidím. xDD Poděkoval mi že mu držim místo. :D Tak jsem řekla nemáš záč. xDD
No a hnedka jsme kecali, probírali všechno a tak. :D
Když naše třídní učitelka vstoupila do třídy tak ono jí děsně bolelo v krku, tak všechno co nám chtěla říct psala na tabuli. xDDD Všichni jsme se smáli. :D
Jinak tento týden žádné odpoledky, super!!! :)
A učitelka co všechny měla na tělocvik je na mateřské, takže nastoupil do školy nový učitel. xDD
Všechny holky z něj nemohly, njn je mladej. :DDD Nechápu co na něm viděly....-_- Podle mě byl naprosto normal!
A on nás bude mít asi na tělocvik, no to bude vážně úžasný... samozřejmě v uvozovkách. :D Jako já nechci aby nás měl chlap na tělocvik, no to zas bude. :D Snad bude hodnej.
Jinak pak jsem šla já, můj nejlepší kámoš a ještě 2 holky z naší třídy potvrdit si průkazky. :DD
A potom se šlo domů. :D A já jela na kole a všichni ze třídy na mě čuměli. -_- :D A kluci ze srandy: Zabéér xDD Jako kdybych nejela dosti rychle, aby na mě nečuměli xDD hrozně se stydím.... ;D pak jsem jela ještě lesem opět a v lese jsem ještě sbírala houby a teď jsem tady. :D
A jak jste dnešní 1. Školní den prožili vy? :)
A v jaké třídě už jste?? Já jsem v 9. třídě. Nj, je už ze mě deváťačka, jupíí. :D

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!