Deníček - 29.9. 2013

Ahoj, dneska jsme s Kačkou vstaly a po chvíli jsme dostaly oběd. :D Vstávaly jsme dlouho. :D
Měly jsme polévku - vepřový vývar a hlavní chod - květák na řízek s bramborama (které jsme spolu sbíraly) :D
Najedly jsme se a šly jsme fotit MH panenky. :) Moje-Clawdeen Basic, Cleo Schools out, Neferu Basic, Draculauru Basic a Ghoulii Scaris.. Kačky-C.A. Cupid Sweet 1600 a Clawdeen Basic. :D Hodně jsme se u toho nasmály. :D
Pak jsme šly na noťas a jedly k němu brambůrky. xDD A dívaly se na různá videa. :D U kterých jsme se válely smíchy po zemi. :DD A volaly jsme na Skypu, u kterého jsme se málem podělaly. :DDDD A tak.. A potom přijeli Kaččini rodiče. ;(( Chvíli kecali s mým tátou a já s Kačkou jsme se musely rozloučit. :( Opět to bylo těžké. :(( Ale zase dobrá zpráva je, že v říjnu jedu ke Kačce 5 dní! Ne, neulijem se ze školy. xDDD 29. 10 - 30. 10. jsou podzimn prázdniny. :) A 27. a 28. je víkend takže to je s víkendem. :) A já už bych ke Kačce jela 26. 10. v pátek po škole!!
Takže super!! :)
Ke konci tohoto článku bych chtěla Kačce říct že je prostě nejlepší a nikoho z kamarádek nemám radši než ji, ona je prostě úžasná a dala bych za ni i život!! ♥ Prostě jsme BEST FRIENDS FOREVER!
A pár foteček, co jsme nafotily. :) :D

Letadlááá. :DD U tohohle jsme se nasmály. xDDD


My jsme duchové. :DD Tahle fotka je fakt duchovní... xDD

Na pouti na labutích. xDD

U telefonu. xDD Neřeknem kde to bylo focený. ;) Je to tajný. :DD

Tady už jdeme z pouti. xD

Já se svojí Toralei a Kačka se svojí Lagoonou. ;)

A ještě jedna. :D

V zrcadle. :D

xDD

V autě. :D
Snad se fotky líbí, ostatní uvidíte ve videu. ;)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!