Deníček ... :)

Ahoj, dnešek je supéééér! :) A pro informaci, mám svátek... :) Jmenuji se Andrea. xDD Tak a jdu vám napsat o dnešku. :)
Škola byla ze začátku pěkně nudná... ale od 4. hodiny už ne. :DD Jsme měly my holky občanku a k nám deváťačkám přišly osmačky a já osmačky zbožňuju. xDD Jsou skoro všechny mé kamarádky. :)
Nejraději z osmaček mám Týnu, která se mnou o občance sedí v lavici. :D Vždycky chytáme nehorázný výtlemy a hlavně o hodině. :D Se vždycky děsně ztrapníme, když vyprsknem smíchy. :D A dneska to samý no... xDD A nejlepší že každou občanku chodíme další hodinu na počítače :DD (Máme 2 hodiny občanky) A dneska jsme měly dělat nějaký projekty o nějakém státu v počítačovém programu Word... já a Týna jsme dělaly Švédsko. :DD Dobrý no xDD
Pak se šlo na oběd. :) :D A pak byl tělocvik, ze kterého jsem měla hrůzu. xDD Nejvíce z hrazdy. :DD
Ale bylo to fááájn, různé věci jsme na ní dělaly. :DD A hlavně výmyky. :D Nejdřív jsem z toho měla strach, ale nakonec mi výmyky jdou suprově. :)
A pak jsme ještě hrály fotbal. xDDD Děsná nuda! :D
Když skončil tělocvik tak jsem čekala s kámoškou Eliškou na bus a ještě jsme se stavily na dětské hřiště, kde jsme dělaly samé kokotiny. :D A jedna malá holka se tam před náma pořád předváděla... trapka! xDDD
No asi po půl hodině jsme se vrátily zpět na zastávku a přijel bus. :) Ale taky nás chytnul pořádnej slejvák. :D
No a jelo se domů a já vám teďka píšu tento článek. :) Jinak mám supr zprávu!! Zítra ke mě přijede Kačka ○Lagoona○Blue○!!! Strašně se těším!! Čekají nás bezva zážitky, seznámím ji s mými kamarádkami a pojedem spolu na pouť!! A samozřejmě focení MH :DDDDD To bude prdel!!! xDD
Tak já se s váma loučím, páá a do komentů můžete napsat jak jste prožili dnešek vy. :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!