Dnešek 27. 9. 2013

Zdravím vás! :) Tak konečně je u mě Kačka! :) Dnešek jsme si pořádně užily. :))
Hned po příjezdu si Kačka vybalila všech svých 29 MH panenek. ;) Pak se Kačka rozloučila se svým tátou, který ji ke mě dovezl a za okamžik potom, jsme provokovaly sousedovic psa. xD Musely jsme se smát. :D Pak jsme chvíli lezly na plot, který je kolem našeho dvora. :D Až nás to přestalo bavit, šly jsme ke mě do pokoje a zaply si notebook. :DD Chytaly jsme u něj výtlemy. xD Okolo 14. hodiny jsme se rozhodly, že půjdeme fotit MH panenky. :)) Myslely jsme, že projdeme celou dědinou, ale dostaly jsme se sotva pár metrů od domu. xDD Fotily jsme asi 20 min. a potom nám můj táta řekl, že jestli chceme dobrodružství, u kterého se i nasmějeme, tak máme jít pro pár brambor za zatáčku k lesu. xD A tak jsme s radostí vyrazily. :D Od té chvíle, co jsme vyrazily na cestu, jsme jen chytaly vražedné výtlemy. xDD Šly jsme vysokou trávou a jakmile jsme dorazily na cestičku u kukuřice, začaly jsme řvát, protože jsme v botách měly několik broučků a Kačka dokonce malého pavoučka. xDD Njn, ta fóbie. :DD Samozřejmě ani tohle nás nezastavilo a my s úsměvem kráčely dál. :DD Dostaly jsme se až k silnici, kterou jsme šly směrem k bramborům. :D Bylo tam spoustu napadaných kaštanů, tak jsme si je nasbíraly a naházely do igelitky, kterou jsme dostaly od mého táty. ;)) Za zatáčkou jsme spatřily pole, kde ty brambory rostly. :) Vylezly jsme menší sráz a byly na poli. :D Říkaly jsme si, že by to chtělo pití, ale bohužel nebylo po ruce. xD Také nám trochu vyhládlo a tak jsme si řekly, že si půjdeme natrhat kukuřici, která byla za polem brambor. xD Nedošlo nám však, že není sezóna a kukuřice byla tvrdá jako kámen. :D Málem jsme si vylomily zuby. xDD Nakonec jsme si ani nedaly nic na "svačinku". xD A tak jsme se z vesela pustily do těch brambor. :D Avšak, legrace byla až smrtelná. xDD Zase, jako totálně tupé, jsme se začaly hrabat v hlíně a hledaly jsme brambory, no a samozřejmě padly hlášky typu: "Tý jo, jako vždyť tady žádný brambory nejsou!" nebo: "Ach jo, to je nechutný, mám pod nehtama hlínu!", jenže potom Kačku napadlo, proč asi rostou i ven... no jasně, za to se tahá aby se dostaly ven. xDD Jsme si říkaly, že jsme úplně blbý a smály jsme se jak trhlé. :D Začaly jsme to tedy už dělat správně a místo toho, aby těch brambor bylo pár, nasbíraly jsme jich aspoň 30. xDD Nemohly jsme to ale pak unést, tak další problém... xD Vypořádat jsme se s tím musely, tak jsme se střídaly v nošení igelitky. :D Jenže já se začala nudit, tak jsem nešla s tou igelitkou normálně, táhla jsem ji po kamínkované silnici a igelitka se potrhala. xD Díry byly celkem dost velké, že na návsi nám začaly vypadávat brambory s kaštany. xD Chytaly jsme brutální výtlemy a musely jsme chytat i ty brambory. xDD Pak jsme se zadívaly na kontejner na sklo, tak jsme se u něj stály až pak jsem do něho z legrace strčila ruku do té díry a pak mi nešla vytáhnout... xD No, tak Kačka mi pomáhala tu ruku vytáhnout a několik lidí se na nás ze zahrad dívalo, jak na idioty. xD Nakonec se nám mojí ruku povedlo dostat ven. :D Vedle kontejnerů stojí tzv. "Strašidelný dům", který okolo roku 1800 vyhořel a zemřela v něm nějaká žena. :D Musely jsme to jako hrdinky prozkoumat. xD Spoustu lidí tam chodí a je to tam opravdu zvláštní až chvílemi mrazí. ;) Radši jsme šly, než se nám něco přihodí. xD Až jsme dorazily domů, daly jsme brambory mému tátovi a ten nám udělal večeři a my jsme šly na notebook. :D
Pro dnešek vše a zítra se zase ozveme se spoustu zážitků z mega pouti. :) Zatím pp. ;)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!