Dnešek 28. 9. 2013

Čauko, napíšu vám opět o dnešku. :)
Ráno jsme vstávaly v 10.40 a z postele se nám ani trochu nechtělo. :DD Můj táta nám udělal polévku z pytlíku, ale byla vážně divná. xD :/ Njn, pytlíkové polévky stojí za houby. xD Hned potom jsme vyrazily s mým tátou do Havl. Brodu, kde jsme si daly pořádný oběd - kuřecí plátek na nivě s hranolkami a oblohou. :D No, pochutnali jsme si. xD Po obědě jsme se s Kačkou mrkly do Dráčiku, jaké tam mají MH a měli jich tam spoustu. :D Oblečky, nové kolekce... nádherně se na to všechno dívalo, ale nic jsme si z toho koupit nemohly. :// Až jsme vyšly z obchodu, nastoupily jsme do auta a společně s mým tátou jsme jely na pouť do Světlé nad Sázavou. :) Už z dálky jsme viděly několik atrakcí. :D Nejdřív jsme prošli celou pouť, stánky a pak jsem šla s Kačkou na labutě, kde jsme se fotily mým foťákem. :D Potom jsme ještě byly na Ruském kole a tam jsme zase natáčely a fotily se. xD Chytaly jsme celou dobu výtlemy. xDD A na Ruském kole s náma seděla ještě nějaká ženská s dcerou a té ženské lezla mezi prsty vosa a ona si toho vůbec nevšimla. xDD S Kačkou jsme dusily smích. :D Též jsme byly na řetízkáči. :D Byla legrace... xD Ještě jsme chvíli natáčely, ale pak jsme už musely. :/ Koupily jsme si ještě nakonec melounový pendrek a já svoji první VIP Pets - Nylu. :)) Je překrásná. :D Doma jsme si ji ihned rozbalily. :D Ale ještě než jsme dorazili domů, můj táta si koupil burčák a já s Kačkou ho musely v autě hlídat, aby nevybouchl. xD Tý jo, to byla legrace. xD Chytaly jsme výtlemy... xDD
Domů jsme dorazili okolo 16.30 hod. ;) Šly jsme na notebook a pak chvíli ven. :D Potom jsme ještě měly na večeři vajíčka s houskou. :)) Asi před hodinou jsme si zaply MH DVD - Hrůzy pátečních večerů a Proč se příšerky zamilovávají. :D Smějeme se tu jako blázni... a to asi proto, že jsme. :DD A za chvíli budem koukat na Stopaře. :D
Dnes to bude vše a zítra se ozvu. A zítra Kačka už odjíždí, ach jo :((( Ale budem spolu zase v Říjnu!! Zatím pááá. ;)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!