Fotka mojí Spectry Basic v krabici

Ahoj, tak mě tak prolítlo hlavou že jsem vám vlastně sem nedala fotku mé Spectry Basic v krabici, když jsem ji dostala. :D
Myslím si, že by měl někdo zájem ji vidět, tak tu je. :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!