Konec prázdnin.... :(

Ahoj.. tak už je to tu... konec prázdnin :((
Musím říct, žy tyto prázdniny byly ze všech úplně nejlepší! Na 100% jsem si je užila!
Byla jsem na pouti, na které jsme si to vážně užila s kámoškama Naty, Majdou a Luckou...:)) nejlepší bylo že byla na začátku prázdnin :)
Měsíc jsem byla s mojí BFF Kačkou :)♥ Když si vzpomenu na ty kraviny co jsme dělaly... výtlemy, mega ponocování, koupáky, noční focení, Skypování s blogerkama, focení Monsterek, vyrábění designů a ty výtlemy a hlášky u toho..., tak se mi chce brečet... vzpomínky mě doběhly :(( ale nejlepší je že jede opět ke mě Kačka na konci září! A přijede přesně na můj svátek! Bude totiž v blízkém městě mega pouť, na které je plno atrakcí! Tak půjdem na Twister, Labutě a tak. :D Mooc se těšííím!
Jinak o těchto prázdninách jsem každý den ponocovala, vždy jsem šla spát hodně pozdě. :D Psala jsem si totiž na Skypu s mýma zlatíčkama-Kačkou, Sany, Venďou, Barčou a Lelčou. :)
No a byla jsem na skvělé dovolené, kde jsem si to opravdu užila. :) Hlavně to potápění v Mácháči a plavání ve velkých hloubkách. :D Chyběla mi tam ovšem Kačka no. :/
A taky moje nejoblíbeněší pouť, která se konala ve vesnici kde bydlím. :) Ta rodinná sešlost.. prostě to byla příjemná atmosféra. :) Hlavně ten pokec a sranda. xDD
A moc se mi líbilo, jak jsem byla posledně s tetou a tátou v ZOO. :) Bylo to úžasné....
Samozřejmě některé dny jsem strávila sama a fotila moje Monsterky, koukala na seriály, vyráběla grafiku a videa. :)
O prázdninách jsem byla prostě volná, plná nálady, šťastná... :)))
Ale bohužel prázdniny končí a začíná škola. :(
Ach jo, ale jsem ráda že už jen 1 rok základky!!! A pak huráááá na střední! :D
Táta říkal že až bude ten rozlučák v červnu 2014, tak si před školou ťuknem rumem... :DD xDD na to se strašně těším xDD a taky se těším až vypadnu z té pitomé třídy! :D
Tak to by bylo asi vše... :) Jinak ikdyž bude škola, vídat se s Kačkou budu pořád! A taky máme něco naplánovaného... :D Ale na to vás brzo budu informovat!
Tyjo, chci vidět jak zítra vstanu do školy. xDD Budu vstávat asi v 6 hod., protože chci být ve škole jako 1. :DD A víte proč? Chci si zabrat lavici! xDDD

Otázky:
Užili jste si prázdniny?
Co jste dělali?
Těšíte se do školy? XD

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!