Moje Clawdeen v lese

Ahoj, dneska jsem byla 2x na houbách. :D Na 2. vycházku jsem si vzala mojí Clawdeen Basic a foťák a nafotila s Clawdeen pár fotek. :) Tak snad se budou fokty alespoň malinko líbit. :D










FOTKY JE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO KOPÍROVAT!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!