Ach ty narážky...

Ahoj lidi, jako přijde vám toto normální??? No mě moc ne.. jako narážet na vzhled někoho jiného je ubohost!!
A ještě k tomu na vzhled Kačky - mé BFF!! Tohle hlavně píšu pro holku pod přezdívkou: Cool holka!!
Tohle jsi psát neměla, myslela jsi jaká jsi borka když budeš v komentářích na někoho narážet!
Možná ses tomu smála, ale teď nevím kdo se má smát. ;)

Lidičky, podívejte se na ten "Potěšující" komentář, který pod náš deníček napsala do komentářů, jedna holka.

Jako sorry, ale nic o Kačce nevíš!!! Tak na ni nenarážej!!! Ona za to nemůže víš???!!!!!

Návštěvníci blogu, dejte si na tuto holku pozor... dávám vám sem informace o její IP adrese:

Holčičko, měla bys vědět že se lehce dá zjistit tvoje IP adresa a podle ní okolí kde bydlíš. ;)
Takže ještě jednu narážku a volám poldy. ;)
A navíc Třebíč od Kačky není tak daleko, je tady hned vedle.. takže si za tebou můžem dojet i s policií. ;)
A vyřídit si to s tebou osobně! Takže opovaž se napsat ještě nějaký narážející komentář!! Poneseš následky pokud ano!

Kačka je nemocná, tak se do ní nikdo nenavážejte....!! Ona za to nemůže..!! :(

Komentář té holky jsem u toho článku smazala.. prostě se na to nedá dívat!!!

Tak konec článku.. a Cool holko, možná se sejdem na policejní stanici, pokud nedáš pokoj...

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!