Dnešek 26. 10. 2013
Čauky. :) Dnes jsem přijela ke Kačce (○Lagooně○Blue○) a budu tu až do středy. :)) Dnešní den jsme si opravdu užily! xD
Hned když jsem přijela, vybalila jsem si MH, notebook a za hodinu jsme jely s Kaččinými rodiči a babičkou na chalupu do dědiny. ;))
Když jsme vystoupily z auta a Kačky rodiče šli s babičkou na hřbitov a my vzaly MH, které jsme si zabalily a fotily je. :D Byla sranda. :D
Jakmile nás to přestalo bavit, fotily jsme své stíny a natáčely video u stromu. xD To zas bylo něco... :D Pak si Kačka vyfotila lidi v projíždějícím autě a potom se bála, že jak vystoupí tak si budou stěžovat a radši jsme s MH pospíchaly na hřbitov, kde je Kačky skrýš za stromy. :DD U toho jsme samozřejmě chytaly výtlemy jako blázni. xD
Začaly jsme se tam i fotit... no, proč to nevyužít, že?! :D A taky jsme dělaly strašné kraviny... xD Ty jo, radši nechtějte vědět co. xD Začaly jsme házet cihly z cihlové zdi, která vede kolem celého hřbitova. xD Všechno jsme zdokumentovaly a najdete to ve videu. A jsme tam hodně vytlemené, hlavně teda Kačka. xDD
Potom nás zavolali moji rodiče a jeli jsme domů. :D Doma jsme si obě sedly k počítači a já ještě nafotila pár foteček své Laly Basic, kterou mám právě dnes rok. :))
Zatím je to dnes vše. :) Zítra jdeme okružák po městě, tak se zase pobavíme... xDD Tak pááá! :)
Naše stíny:
Na hřbitově xD:
Komentáře
Okomentovat