Dnešek 27. 10. 2013

Ahojky! Dnešek byl skvělý jako každý jiný den s Kačkou. :)
Vstávaly jsme v 11:15 a hned jsme dostaly oběd. :D Byl výborný. ;) Pak jsme si psaly na Skypu s různýma blogerkama. :) Byla to sranda. :D
Asi ve 14:30 jsme se stavily pro jednu holčinu od Kačky ze třídy a chvíli jsme se procházely po sídlišti a tak. :) Pak nás té holčiny mamka vzala do Kiku a tam jsme si s Kačkou a tou holčinou všimly adventního kalednáře s MH a MH kabelky. :) Jsme na to asi čtvrt hodiny koukaly, ale bohužel peníze jsme s sebou neměly. :D
Také tam měli s MH lesky na rty, kometickou sadu, náramky, šampony, papuče, nějaké gely a tak. :) :D
Když se dívala ta holčina s její mamkou na různé oblečení, tak jsme začaly s Kačkou pořádně blbnout. :D Prvně to bylo s oblečením. xDDD Dělaly jsme jakoby reklamy. :D Reklamy na slevy atd.! xDD A né jenom na slevy... já takový: A toto tričko stojí pouze 500 000 Kč,- takže výhodná cena. xDD Málem jsme se podělaly smíchy. :D
Potom jsme přešly na voňavky. xDDD Vyzkoušely jsme snad všechny. :D A i ty pro chlapy. :DD Jednou tou voňavkou jsem omylem stříkla Kačce do obličeje. xDDDDD Dobrý no. :D
Pak jsme jely domů. ;) Doma jsme Kačky rodičům, že jsme v Kiku viděly úžasný kalendář s MH a kabelku MH. :) Kačky táta řekl, nás tam doveze :) ... byly jsme happy a v Kiku jsme tyto věci hned popadly a běžely hned k pokladně. ;) Doma jsme se ještě hodně zasmály. :DDD A určo se ještě nasmějeme dosti i další dny. :D
Dnes budem fotit noční momentky s MH. xDD Tak to je pro dnešek vše, tak zatím! :)

Naše nové věci. :) Nahoře moje a dole Kačky. :):

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!