Dnešek 28. 10. 2013

Ahojky! Takže dneska jsme vstávaly ve 12:30. :DD
Hned jsme dostaly oběd, na kterém jsme si opět pochutnaly. :)
Potom jsme šly na počítač a notebook. :D Projížděly blogy a tak. :D
Potom nás Kačky táta dovezl do aleje stromů s velkou kapličkou na konci. :) S sebou jsme si vzaly samozřejmě MH. :D Pak mobily a foťáky. :D xD
Fotily jsme fotky MH a pak naše fotky. :) A natočily jsme několik videí, u kterých jsme se nasmály. xD
Byly jsme tam asi tak přes hodinu a pak pro nás přijel Kačky taťka s mamkou. :) A ještě jsme jeli nakoupit, Kaččina mamka šla do Penny a my s Kačkou do Kiku. xDD A koupily jsme si tam Vánoční čepičky pro naše MH. :DD :) Jsou úžasné!!! :D
Když jsme přijely domů, tak hned jsme začaly fotit MH v těch čepičkách. :D
A pak dělaly blbosti na kompu. xDDDD To jste měli vidět. :DD
Potom jsme dostali rohlíky a chleba s tuňákovou pomazánkou a čaje. :)
A jak jsme dělaly ty kraviny tak Kačka se celá polila tim čajem. :DDDDD Strašně jsme se tlemily. :D
Polila i židli a koberec.. dobrý no! xDD
A teď tu děláme zas blbosti. :D A zítra jedem do pokrytého bazénu!!! No to bude legrace!! Strašně se těšíme!! xDD
Tak to je zatím vše a dávám vám sem nějaké naše fotky co jsme dnes nafotily. xD



Momentková fotka xDD:

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!