Dnešek 29. 10. 2013

Čau! :)
Když jsme vstaly, dostaly jsme ihned oběd, který nám moc chutnal. :)
Měly jsme vepřový vývar a koprovou omáčku s knedlíkem. :) Opravdu to bylo výborné. :)
Potom jsme šly do obchodu nakoupit na večeři. :) Koupily jsme si i něco na zub a pak jsme se vrátily domů. :D
Tam jsme Kačky tátovi předaly nákup a běžely k počítači a notebooku. :DD
Dělaly jsme samé blbosti, u kterých jsme se nasmály. xDD
Jelikož dneska má Kačky blog 1. narozky, tak Kačka uspořádala chat, na kterém se sešly různé blogerky. :) Bylo to skvělé.. bavily jsme se prostě špičákově. ;) :D A pak byl ještě chat na Skypu. ;) Byl skvělý. :)
Také jsem Kačce popřála k narozeninám blogu.. xDDD A to hned po půlnoci. :D
Do bazénu jsme nakonec nejely, páč měli zavřeno... tak příště no... :DDD
Kolem 18. hodiny jsme se dívaly na animovanou komedii *Pan včelka*! Bylo to úžasné a příšerně jsme se u toho smály. :D
Ve 20:20 jsme se začaly dívat na nás oblíbený seriál, který se jmenuje Ordinace v růžové zahradě 2. :)
Chytaly jsme výtlemy. :D
Po Ordinaci jsme šly opět na notebook a počítač. :DD A také fotily naše milované MH. :)
Ach jo, zítra už odjíždím. ;((( Ale stejně se brzo uvidíme!!! ♥♥♥
A strašně moc se těšíme na léto 2014!!!! A chcete vědět proč??
To se dozvíte v CELÉM ČLÁNKU!!

..
..
..
..
..
..
Pojedeme já, Kačka, mamka a teta Kačky!!! :O
Dozvěděly jsme se to teprve dneska a už se trochu Kačky rodiče domlouvali s mými. :)
A vypadá to velice nadějně!!!!
Takže nejspíše v létě 2014 budeme na 10 dní spolu u moře!!! To bude PECKA!!!
Strašně se těšíme!!!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!