Dnešek 30. 10. 2013

Ahoj, opět vám napíšu o dnešku. :) Takže po půlnoci jsme se koukaly na Titanic. xDD Moc se nám to líbilo a chytaly jsme výtlemy. :DD My je chytáme pořád.. neřešte. :D
A po Titanicu jsme se ještě koukaly na Sám doma, no fakt dobrý no! xDD
Spát jsme šly asi v 5 hod. ráno a vstaly jsme v 10:30! :DD
Šly jsme na notebook a počítač a psaly si na Skypu s blogerkami. :)
Potom nám Kačky taťka přinesl polévku a vaječnou omeletu. :) Dobrota!! :D
Potom jsme se dívaly na Doktory z Počátků (jeden díl jsme promeškaly).. Kačky táta nám ho totiž nahrál.. takže supr!! ;)
Já si začala pomalu balit! :// Potom jsme popadly některé naše MH a šly je ven fotit. :)
Uviděla nás jedna babka a hned se ptala co to máme za panenky atd. -_- :DD
A taky jedna malá holka nám řekla že máme hezké panenky. :DD Takže supr no. :D
Nafotily jsme celkem dost fotek MH. :) A potom na závěr naši poslední společnou. :///
Potom udělal taťka Kačky závěrečnou večeři pro mě-Smažený sýr s hranolkami a tatarkou. :) Byla jsem velmi překvapena. :DD
Potom jsme šly ještě na počítač a můj táta mi v 17:30 volal že už pro mě přijel. ://
S Kačkou jsme opět brečely a nechtěly jsme se opustit, ale musely jsme. ://
Snad se zase brzo uvidíme!!
Miluju dny s Kačulkou! ♥
Tak to je zatím vše.. mějte se!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!