Fotka z 9. července 2013

Ahoj, dávám vám sem fotku z 9. července 2013. :) :D V tu dobu jsem byla po 1. u mé BFF Kačky (blogerky ○Lagoony○Blue○) a byly jsme na koupališti.. a jestli si někdo pamatujete tak jsme psaly, že jsme si odkládaly věci na borovici.. :Daž z toho vznikl pěkný nepořádek. xD A já si to vyfotila na svůj mobil, tak mě teď napadlo že bych vám to sem mohla dát. :DD
Opravdu skvělá vzpomínka. :D :)
Je tam Kačky taška MH a osuška MH, moje osuška Witch, naše oblečení, peněženky, Coca-Cola, potápěčské brýle a moje panenka Abbey Skull Shores. :DDDD

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!