Mám Rochelle Ghouls Night Out! :)
Ahojky, dneska jsem si jela do Dráčiku pro slíbenou Rochelle Ghouls Night Out. :) Mám ji za hezké známky. :)
Měli poslední kus. xD Takže mám štěstí! :) Je opravdu nádherná, mohla bych doporučit! ;) Je to moje 25. MH!! Jinak měli tam velké množství panenek MH! Dokonce i Operettu Basic, což jsem se docela divila že se ještě prodává. :) Tak konec keců a tady jsou fotky. :) Nekopírovat!!
Doplňky:
Komentáře
Okomentovat