Abbey s prvním sněhem

Ahojky, dneska po škole jsem vytáhla moji panenku Abbey Basic ven a nafotila s ní několik fotek v prvním sněhu co napadl. :) Sněhu je docela dost, tak se hezky fotilo.... :)))
A snad nemusím připomínat... fotky je přísně zakázáno kopírovat!!





Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!