Cleo PD + Mušle
Ahoj, dneska mě napadlo že bych mohla nějakou MH vyfotit s mými mušlemi, které mi teta přivezla od moře. :)
Vzala jsem si Cleo PD, která se opravdu moc dobře fotí. :) Musím uznat že fotky se mi vcelku povedly. :)
Co na ně říkáte? A snad nemusím říkat že fotky v žádném případě nekopírovat! ;)
Komentáře
Okomentovat