Cleo PD + Mušle

Ahoj, dneska mě napadlo že bych mohla nějakou MH vyfotit s mými mušlemi, které mi teta přivezla od moře. :)
Vzala jsem si Cleo PD, která se opravdu moc dobře fotí. :) Musím uznat že fotky se mi vcelku povedly. :)
Co na ně říkáte? A snad nemusím říkat že fotky v žádném případě nekopírovat! ;)







Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!