Co jsem si dnes koupila... :D
Ahojky, dneska jsem jsem byla u zubaře a potom jsem šla s mamkou na velké nákupy. :D
Byl to opravdu supr den. ;) Stavily jsme se do McDonaldu. :)
Pak do Prioru, kde jsem si koupila masku a ocas na čerta. ;) Jsem totiž deváťačka a tento rok budu chodit za čerta... :DD Tak se moc těším!
Koupila jsem si ještě kalendář na rok 2014. ;)
Potom jsme zašly do City Parku, kde jsem si koupila vojenskou halenku, zelené rifle, vínové rifle a kozačky. :) A také stříbrný náhrdelník s přívěskem kotvy a klíčenku s medvídkem. :DD
Pak jsme zašly do docela velkého knihkupectví, kde jsem si koupila mojí milovanou knížku MH: Ghúlmošky se chtějí bavit... tak už mám 2. díl! ;) Určitě bude skvělý jako ten 1.!
Stavily jsme se ještě do Rossmanu, ve kterém jsem si koupila rtěnku, konopný balzám na rty a voňavku FA. :D
Takže suprrr den a tady jsou fotky:
Kalendář na rok 2014:
Vojenská halenka:
Vínové a zelené rifle:
Kozačky:
Stříbrný náhrdelník s přívěskem kotvy:
Konopný balzám na rty, rtěnka, voňavka FA a přívěsek s medvídkem:
A to nejlepší na konec... knížka MH: Ghúlmošky se chtějí bavit... :) :
P.S.: Masku čerta jsem vám nefotila, to se vám pak 5. prosince vyfotím celá jako čert. :DDD
Komentáře
Okomentovat