Dneska jsem byla v Tescu... ;)
Ahojky dneska jsem byla s tátou a tetou v Tescu. :) Když jsme vstoupili do Tesca, šli jsme ke knihám.. některé byly opravdu nechutné... xDD O sebevraždách a tak.. :DD Taky tam měli pár MH knížek.. ale ty nijak moc nechci. :D
A já potom běžela k regálu MH.. :D To jste měli vidět... měli tam snad 30x Catty Noir.. nemohla jsem se na tu krásu vynadívat. :D Chtěla jsem si jednu koupit, ale táta že až k Vánocům.. tak teda ok -_- :DD Ale ta Catty Noir byla skoro na každém rohu až mě to štvalo že na ni pořád koukám a že si ji nemohu koupit, ale dostanu ji až k Vánocům... :D A potom tam měli spoustu samolepek MH, stolní hru MH, puzzle MH a další.. ;)
Pak jsme se šli kouknout na různou elektroniku. :) Prohlížela jsem si různé mobily, foťáky a tak. :D
A pak tam měli plno DVD a dokonace i MH! :) Měli tam to co mám - Hrůzy páteční noci+Proč se příšerky zamilovávájí.. a potom 13 Přání.. :))
A různě jsme pak bloudili po Tescu až k oblečení.. :) A najednou co nevidim.. triko MH! Měli tam strašně velký velikosti.. a já si vzala tu nejmenší.. 13-14 let. :D To byla nejmenší velikost.. :DD Pak tam měli 14-15 a 15-16 .. :D To byly strašně velký trika.. :D Že by se do nich narvali i teta s tátou. :DD
To triko mi pěkně sedlo, tak mi ho táta koupil. :D Potom jsme se s tetou koukaly na různé šperky a mě zaujmula ocelová malá sovička na řetízku... tak mi jí táta koupil. xDD V poslední době miluju šperky... :DD
No a pak si tam teta s tátou oblékali různé oblečení že jsem z nich chytala výtlemy. xDD Většina hnusné... :DD
Tak jo to by bylo asi vše... a tady jsem se vám vyfotila v tom triku... ;)
Komentáře
Okomentovat