Mám 1. Ever After High panenku - Raven Queen

Ahoooj! :) Dnes jsem se šla kouknout do Dráčiku po nějaké Monster High. :) Měli jich tam spoustu... ale ani jednu z těch, které chci.. :// Momentálně si strašně přeji: Howleen Wolf -13 Wishes, Lagoonu Blue - Picture Day a Twylu - 13 Wishes. :)
Tak jsem se ještě koukala po jiných panenkách... a najednou co nevidím... panenky Ever After High!! No nemohla jsem uvěřit svým očím.. hned jsem k nim běžela a hleděla na moji nej EAH - Raven Queen. :)) Byla jsem z ní tak moc unešená, že mi táta řekl ať si ji vezmu. xDDD Taky jsem chvíli nemohla uvěřit tomu co řekl. :DD Nemusela jsem vůbec přemlouvat.... :DD Tátovi se ta Raven taky líbila.. xDD
Natočila jsem o Raven video, tak se můžete podívat. :)))
Omlouvám se že tento článek není moc věnován MH, ale ráda bych se s váma podělila.. xDD

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!