1.Adventní neděle
Ahojky, dneska je 1. Adventní neděle! :)
Je to skvělé, protože už víme že se blíží Vánoce! ;)
A konečně je Prosinec. :))) Ten měsíc mám velmi ráda!
Jinak do menu si opět dám adventní svíčky, jako minulý rok... :))
A jak se těšíte na Vánoce?? No já strašně, dostanu docela hodně věcí!! :D A hlavně MH!! :))
Jinak asi mám chřipku.. xDD Pořád smrkám, kašlu a kýchám.. :DD No musím se do čtvrtka uzdravit, protože budem chodit jako čerti. :DDDD
Tak já jdu.. ahoj!
Komentáře
Okomentovat