3. Adventní neděle
Čaukyy! Máme tu 3. Adventní neděli!
Strašně rychle ty dny utíkají... :)) Jinak včera jsme dělali vánoční úklid.. no strašný xDD Ale můj pokoj vypadá o hodně útulněji než předtím. :DD Jsem strašná bordelářka. :D
V obýváku na okně máme oranžové svítící hvězdičky, které vždycky navečer zapneme a necháme je svítit přes noc. :) Je to krása! A kolem poličky, ve které mám moje milované monsterky, mám modrý vánoční řetěz, který jsem koupila jen kvůli tomu. :D Někdy sem dám fotku. :))
Na lustru v mém pokoji mi visí zlatá ozdoba, která se mi strašně moc líbí. :DD :))
Vánoční výzdobu ještě nemáme celou hotovou, do obýváku na 2. okno dáme takové zvonce, které se mi strašně líbí. A do kuchyně vánoční ubrus a do obýváku to samé. :) A doprostřed stolu v kuchyni si vždycky dáme misku a v tom je plno ovoce. :)))) A potom ozdobíme závěsy a tak... xDDD To uděláme tenhle týden co bude. ;) :D Taky máte doma vánoční výzdobu? :)) A už ji máte hotovou nebo ji ještě budete dodělávat jako my?
Komentáře
Okomentovat