4. Adventní neděle
Ahojky, tak už tu máme 4. Adventní neděli! Toto uteklo. :)
Dneska jsem byla s tátou na velkých nákupech. :) Nakoupili jsme plno věcí na Vánoce. :)))
Ozdoby na stromeček a tak. :D A plno jídla. :DD A pozítří Vánoce! Já se tak moc těším! To bude dárků! :D
A jinak nejspíš 28. 12. 2013 pojedu opět ke Kačce (○Lagooně○Blue○)! Strašně moc se těším!!! To zas bude sranda! A budu u ní přes Silvestr!!! To bude božíííí!!! ♥ ♥
Jinak jsem si ještě v obchodě koupila kytičku. :D Vánoční hvězdu. :)
Je božská! :D Líbí se vám?
Komentáře
Okomentovat