Dnešek 28. 12. 2013

Ahojky! Dnes jsem opět přijela k mojí milované Bff Kačce/○Lagooně○Blue○. :)) Když jsem Kačce zavolala, že jsem na místě, Kača ihned vyběhla ven a pořádně jsme se objaly.. :)) Potom mi Kačka a můj táta odnesli moje tašky a batohy ke Kačce. :D Když jsme zašly do Kačky pokoje, já si vybalila monsterky a notebook. :) Pak jsme šly na skype a na blog. Můj Jackson a moje Abbey SS měli dneska rok tak jsme s Kačkou nafotily jejich pár fotek. :) Koukaly jsme se i chvíli na film Vetřelec, ale pak jsme ho nedokoukaly... :DD Kačky táta nám donesl cukroví a tak jsme se nacpaly... :DD Hned potom nás zavolala Kačky máma na Pevnost Boyard. U toho jsme se jen tlemily. xD A hlavně u reklam! xDD Jak to skončilo, šly jsme do mého pokoje, opět na internet. :D Jinak tohle bude k dnešnímu deníčku vše... Zítra se znovu ozveme s novými zažitky! ;) :D
Moje Twyla, kterou Kačka fotila. :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!