Dnešek 29. 12. 2013

Ahoj opět vám napíšeme náš deníček. :)
Byly jsme vzhůru do 7 hod. ráno a pak jsme usnuly a spaly do 11. hod. :DD
Dostaly jsme oběd .. :) Nejdříve polévku a pak přijela Kaččina babička. ;)
Dala si s námi 2. chod - Špíz s brambory. :) Bylo to vynikající. ;)
Po obědě jsme s Kačkou šly na počítač a notebook a dělaly samé kraviny. :DD A strašně moc se smály. :D
Pak jsme se šly na chvilku projít ven.
Když jsme přišly zpět, uviděly jsme Kaččinu tetu a strejdu. :) Kačka od nich dostala k Vánocům Twylu. ;)
Byla štěstím bez sebe a já taky.. :)) :D Pak jsme se s oběma Twylami vyfotily na profilovku na Skype. ;) Úžasné!
Potom jsme začaly kreslit. :D Portréty lidí a pak MH. :) Já jsem nakreslila jako portrét jednu moji skvělou kamarádku, pak jsem z MH kreslila Gigi a Kačka Spectru, Rochelle a Gigi.
Pak jsme si prohlížely naši mega sbírku MH - 67 monsterek. :)
Pak jsme zase pařily na počítači a notebooku. :D
Na tom jsme až do teď a smějeme se jak šílenci. xD
A za chvíli půjdem fotit noční momentky. xDD To bude supr!
Tak zatím!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!