Dnešek 30. 12. 2013

Ahojky, napíšeme vám opět i o dnešku. ;)
Ráno jsme vstávaly v 11:30. :) Za chvilku jsme dostaly oběd. Byl výborný.
Pak jsme stavěly z lega Policejní stanici. :D Bylo to skvělý. ;)
Pak jsme šly na počítač a na notebook. :) Jsme se zas nasmály. :D
Potom jsme šly ven fotit MH. :) Fotily jsme Cleo PD, Ředitelku Krvákovou, Howleen 13 Wishes, Lagoonu PD, Frankie RM, Scarah I ♥ Shoes, Rochelle GNO, Obě Twyly 13 Wishes. :)
A tam pořád chodila jedna babka... :DD A nejlepší jak vždycky: Pozor, babka! A zdrhaly jsme... :DDD Ta babka strašně otravovala... xDDD
Když už nás nebavilo fotit MH, tak jsme začaly fotit sebe. Máme cool fotky! ;)) :DDDD
Pak jsme se vrátily zpátky domů a vyváděly jsme samé kraviny. :DDDD
V 18:15 jsme šly na noční procházku, na které jsme si to pořádně užily. xDD Strašná sranda!! :D
Dobrodružství prostě! :D
Když jsme se vrátily, tak jsme zase dělaly kraviny. xD Nechtějte ani slyšet.. :DDD
A teď se tu smějem a žerem brambůrky. :DDD
A nějaké fotky z dneška:



Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!