Hurá! Blog zase funguje! :)
Ahojky, jsem strašně šťastná a vy ostatně taky!! :) Blog po 2 týdnech opět funguje!
Strašně moc mi chyběl blog.cz!! Jsem strašná závislačka! :D
Bylo hrozné jak se nechtěly zveřejňovat články, nešly vkládat komentáře atd.!! Ale snad je to už za náma! :)))
Už jsem to bez blogování nemohla vydržet tak jsem šla na blogspot! :)
Samozřejmě na můj blogspot monster-high-pretty občas nějaký ten článek přidám, ale když už funguje normální blog tak budu především na něm. :)))
Taky jste tak strašně rádi jako já?? :))
Komentáře
Okomentovat