Moje nakreslená Spectra

Ahojky, asi před měsícem jsem kreslila Spectru. :) Myslím si že výsledek není zas tak špatný, posuďte sami. :)
Líbí se vám moje kresba?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!