Moje panenky Lagoona, Frankie, Venus a Robecca budou mít zítra rok
Ahojky, zítra budou mít rok moje panenky MH - Lagoona RM, Frankie RM, Venus a Robecca. :)) Už je zítra budu vlastnit rok! Ano, minulé Vánoce jsem je dostala. :)) Fotky s nima jsem nafotila už dneska, protože zítra tu přes den nebudu a mám pořádně nabitý program. Zítra tu budu pozdě večer, abych vám napsala co jsem všechno dostala. :)) Tak jo a tady fotky. :) Samozřejmě.. fotky je přísně zakázáno kopírovat! ;)
Další fotky v C.Č.!
Líbily se vám fotky?
A která nejvíce?
Máte nějakou z těchto panenek doma?
A kterou?
Komentáře
Okomentovat