Panenka Draculaura Sweet Screams

Tato panenka je taková zvláštní... líbí se mi a i nelíbí.. xDD Ale rozhodně vím, že si ji nekoupím! :DD
Není špatná, ale je moooc přeplácaná a přehnaná.. :DD Ale i roztomilá.. ;)) Co na ní říkáte vy?


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!