Vánoční bleskovka
Ahojkyyy! :) Takže po hodně dlouhé době dělám opět bleskovku! ;)
A na jaké bude téma? No přeci na: Vánoce! :)
Byla bych ráda kdyby se co nejvíce lidí zúčastnilo. :)) Každý dostane diplomek s čím bude chtít. :)
Tak tady je... ;)
1) Těšíš se na Vánoce?
2) Co si přeješ?
3) Přeješ si nějakou MH panenku? A jakou?
4) Přeješ si nějakou věc s MH? A jakou?
5) Kolik máte druhů cukroví?
6) Jaké cukroví máš nejraději?
7) Co máš nejraději na Vánocích kromě dárků?
8) Máš už nakoupeny dárky pro rodiče? A kdyžtak co?
9) Koukáš se o Vánocích na pohádky?
10) Jakou barvu ozdob a řetězů na stromečku máš nejraději?
11) Posloucháš o Vánocích koledy?
12) Kterou koledu máš nejraději?
13) Zdobíte stromeček před Vánoci nebo o Vánocích?
14) Máte živý nebo umělý stromeček?
15) Co máte ke štědrovečerní večeři?
16) Koho nebo co na diplomek?
Omlouvám se za kvalitu fotky, je focena mobilem. :D
Komentáře
Okomentovat