BFF - Howleen+Twyla
Ahojky, včera jsem si vzala svoje 2 panenky MH - Howleen a Twylu a nafotila s nima několik fotek. :)
Fotila jsem je mojí zrcadlovkou, kterou jsem dostala k Vánocům, tak ty fotky jsou opravdu stokrát lepší, než ty dřívější, které jsem fotila mým normal digitálním foťákem. :)
Však posuďte sami..
Líbily se Vám fotky?
FOTKY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEKOPÍROVAT!
Komentáře
Okomentovat