BFF - Howleen+Twyla

Ahojky, včera jsem si vzala svoje 2 panenky MH - Howleen a Twylu a nafotila s nima několik fotek. :)
Fotila jsem je mojí zrcadlovkou, kterou jsem dostala k Vánocům, tak ty fotky jsou opravdu stokrát lepší, než ty dřívější, které jsem fotila mým normal digitálním foťákem. :)
Však posuďte sami..















Líbily se Vám fotky?

FOTKY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEKOPÍROVAT!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!